آخرین اخبار
تاریخ:1396/07/18
حمایت همه جانبه استاندار هرمزگان از پالایشگاه ستاره خلیج فارس

حمایت همه جانبه استاندار هرمزگان از پالایشگاه ستاره خلیج فارس

استاندار هرمزگان اعلام کرد: جهت رفع مشکل و پیشبرد اهداف و توسعه پروژه عظیم پالایشگاه ستاره خلیج فارس از هیچگونه کمکی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در دیدار مهندس سید مرتضی امامی، مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس با دکتر فریدون همتی ، استاندار هرمزگان اثرات مثبت این پروژه به لحاظ اقتصادی، اجتماعی و اشتغالزایی در استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدا مهندس امامی توضیحات لازم در خصوص تاریخچه پالایشگاه، وضعیت پیمانکاران و نیروهای شاغل در پروژه، پیشرفت فیزیکی طرح ، دستاوردهای پالایشگاه و اثرات مثبت تکمیل شدن این پروژه در اقتصاد کشور و استان را ارائه دادند.

در ادامه دکتر همتی، با بیان اینکه چگونه می توانیم به شما کمک کنیم، گفت: مسئولان استانی با توجه به اهمیت ویژه این پروژه در بحث خودکفایی در تامین بنزین مورد نیاز کشور ، جلوگیری از خام فروشی و اشتغالزایی قابل توجه در استان ، هرگونه همکاری و مذاکره با مقامات عالی دولت و نظام را در دستور کار قرار خواهد داد.

استاندار هرمزگان در پایان، خواستار پیگیری روند پیشرفت پروژه از نزدیک و بازدیدهای ماهانه از پالایشگاه شدند که با استقبال مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس روبرو شد