بالا

پیام تبریک مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

تاریخ: 04 خرداد، 1399
پیام تبریک مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

ماه رمضان؛ ماه میهمانی خدا، ماه عبادت و ماه نزول قرآن به پایان رسید و خوشا به حال مومنانی که در این ایام مبارک توشه‌ای از تقوا برگرفتند، آخرت خویش را آباد کردند و با بهره گیری کافی از این ماه پرخیر و برکت به پیشواز عید سعید فطر رفتند.
خداوند منان را شاکریم که توفیق حضور در این خوان نعمت و ضیافت الهی را نصیب ما کرد و امیدواریم که تمامی مسلمانان به ویژه مردم ولایتمدار ایران و دریادلان هرمزگانی از حسنات و فیوضات عظیم ماه مبارک رمضان کمال بهره را برده باشند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، حلول ماه شوال و طلوع عید سعید فطر را به همه مسلمانان به خصوص کارکنان خدوم و تلاشگر ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس تبریک و تهنیت عرض می کنم؛ همچنین صمیمانه از اینکه شما همكاران عزیز ضمن روزه داری و انجام فرایض شرعی در ماه مبارک رمضان، به وظایف و مسئولیت های شغلی خود در جهت ایجاد جهش تولید اهتمام ورزیده اید به سهم خود قدردانی خود را نسبت به تلاش‌های‌تان ابراز می‌دارم و سلامتی و کاميابي شما و خانواده‌ی معززتان را از درگاه ايزد منان مسئلت دارم.

▫️محمدعلی دادور
▫️مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :