بالا

پیام مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و آغاز رهبری مقام معظم رهبری

تاریخ: 14 خرداد، 1399
پیام مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و  آغاز رهبری مقام معظم رهبری

امام‌ خميني‌(ره) يك‌ حقيقت‌ هميشه‌ زنده‌ است نام‌ او پرچم‌ اين‌ انقلاب‌ و راهش سبیل اسلام و آزادگی بود. امام با منش و سخنان خود به ما آموخت که انتظار تنها در مبارزه‌ی مداوم محقق می شود و رسیدن به آزادی و استقلال هزینه‌های بسیار و مجاهدت های فراوان دارد.

کتاب معرفت حضرت امام خمینی چنان گسترده است که جهانیان همواره از سرچشمه‌ي‌ فياض‌ آن‌ پیر فرزانه‌ سيراب‌ شده‌ و عزت‌ و كرامت‌ اسلامي‌ و انساني‌ خود را در آن‌ وجود وارسته جسته‌اند و در وضعیت فعلی نیز شاهد آنیم كه‌ سایر ملت‌ها‌ نسخه‌ي‌ تعاليم‌ انقلابي‌ آن‌ قائد بزرگوار را مايه‌ي‌ نجات‌ خود دانسته‌ و آزادي‌ و عزت‌ خويش‌ را در آن‌ يافته‌اند. حضرت امام خمینی(ره) ارزش‌های اسلامی و ایرانی را در کشور احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خود، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناهگاه و یاور مظلومان ایران و جهان باشد.

با این حال 14 خردادماه و رحلت جانسوز بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایان حرکت انقلاب اسلامی نبود چرا که جانشینی فرزانه همچون حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله عالی) رهبری امت را در دست گرفت و سکان هدایت به دستان عالمی بصیر، مدبر و شجاع سپرده شد.

اینجانب ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز رحلت جانسوز حضرت امام خمینی(ره) و شهادت یاران با وفای ایشان در فاجعه قیام خونین 15 خرداد، امیدوارم خانواده بزرگ ستاره خلیج فارس با پاسداری از آرمان های والای بنیان گذار جمهوری اسلامی و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری در راستای اعتلای این نظام مقدس، سرافرازی ایران اسلامی و ادامه‌ی راه شهدا گام بردارد تا بیش از پیش شاهد اقتدار ایران و اسلام در جهان باشیم.

 

و من الله التوفیق

محمد علی دادور

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :