بالا

تحسین رهبر انقلاب از اقدامات پالایشگاه ستاره خلیج فارس

تاریخ: 23 تیر، 1399
تحسین رهبر انقلاب از اقدامات پالایشگاه ستاره خلیج فارس

مقام معظم رهبری رهبری در خلال ارتباط تصویری با نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدامات صورت گرفته در ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس را تحسین کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، حضرت آیت الله خامنه‌ای در ارتباط تصویری با نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ضمن بین توصیه‌هایی کارگشا، به تمجدید از زیرساخت‌های کشور از جمله ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس پرداختند.

ایشان بیان داشتند: بعضی از این ظرفیت‌ها طبیعی است، بعضی انسانی است. لذا می‌بینید به خاطر همین ظرفیت‌ها است که در دوران سخت‌ترین تحریم‌ها و فشارهای همه‌جانبه‌ای که علیه کشور در زمینه‌ی اقتصاد به وجود می‌آید، کشور توانسته چند هزار شرکت دانش‌بنیان به وجود بیاورد.

رهبر معظم انقلاب به صدها طرح زیربنایی ایجاد شده در زمان تحریم اشاره کردند و افزودند: در همین دوران تحریم و با وجود کاهش درآمد نفت، کار بزرگی مثل ایجاد پالایشگاهِ ستاره‌ی خلیج فارس را انجام بدهد؛ یک حرکت به این بزرگی، و کارهای فراوان که در زمینه‌ی مسائل نیرو، آب و برق انجام گرفته؛ افتتاح‌های فراوانی دارد انجام می‌گیرد که شما می‌بینید اینها را؛ اینها واقعی است، اینها وجود دارد، دارد کار انجام میگیرد.

ایشان فرمودند: در زمینه‌ی صنایع نظامی، کارهای حیرت‌انگیز انجام می‌گیرد، در زمینه‌ی مسائل فضایی هم همین ‌جور. دشمنان ما، مخالفین ما، همان کسانی که این تحریم‌ها را تحمیل کرده‌اند و امیدوار بودند که ایران را به خاطر این تحریم‌ها به زانو دربیاورند، همان‌ها دارند اقرار می‌کنند، اعتراف می‌کنند که نتوانسته‌اند و کشور سر پای خودش ایستاده؛ این نشان‌دهنده‌ی این است که بنیه‌ی‌ کشور خیلی قوی است.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :