بالا

پیام تبریک مدیر روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت روز خبرنگار

تاریخ: 16 مرداد، 1399
پیام تبریک مدیر روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت روز خبرنگار

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، در متن پیام تبریک مدیر روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس به مناسبت روز خبرنگار آمده است:

طلایه داران جبهه آگاهی و پیام‎آوران واقعیت!

بیان صریح، نگاه‌ دقیق و قلم نکته‌سنج‌تان را پاس می‌داریم و سختی‌های حرفه‌‌ای‌تان را درک می‌کنیم. خوب می‌دانیم که چگونه با جوهر وجودتان خطر می‌کنید تا عدالت‌خواهی تحقق یابد، از آسایش و آرامش خود هزینه می‌کنید تا جامعه از مسیر صحیح خود خارج نشود، با کمترین درآمد عاشقانه به مردم خود مهر می ورزید و حاضر نیستید تا کلمه‌ای بدون در نظر گرفتن انصاف و حفظ منافع عمومی در رسانه منتشر شود؛ این اقدام، نشانه‌ی تعهد، تشخص و بزرگ‌منشی شما خبرنگاران است و بی‌شک هیچ جامعه‌ای بدون ارج نهادن به اصحاب رسانه و ایجاد زمینه مساعد برای انتشار آزادانه اخبار و دسترسی صحیح و آسان شهروندان به اطلاعات موثق پیشرفتی متوازن به دست نخواهد آورد.

بنده نیز به سهم خود و از طرف مدیران شرکت نفت ستاره خلیج فارس فرا رسیدن 17 مرداد، سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را خدمت همه‌ی خبرنگاران ایران زمین به‌ویژه خبرنگاران سخت‌کوش هرمزگان‌نشین تبریک عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال بهروزی و سعادت روزافزون را آرزومندم.

در این مجال باید نه تنها از زحمات شما در انعکاس دستاوردهای ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس که از اندک انتقادات سازنده و دلسوزی‌هایتان برای حرکت بهتر بزرگ‌ترین دستاورد پالایشی کشور تقدیر کنم. امیدواریم همواره یار و همراه ابرپالایشگاه ستاره خلیج فارس باشید تا بیش از پیش درخشش این پالایشگاه را در آسمان صنعت کشور به نظاره بنشینیم.

خداوند یار و نگهدارتان باشد.

نرگس صداقت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :