بالا

مدیر بودجه و کنترل هزینه‌های شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس منصوب شد

تاریخ: 03 شهریور، 1399
مدیر بودجه و کنترل هزینه‌های شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس منصوب شد

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس طی حکمی «روح‌الله ذاکری» را به سمت مدیر بودجه و کنترل هزینه‌های این شرکت منصوب کرد.

«محمدعلی دادور» مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در گفت‌وگو با روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس از آغاز روند اجرایی تدوین ساختار سازمانی چابک و نظام‌مند با ارائه تاپ چارت سازمانی در این پالایشگاه خبر داد.

وی تصریح کرد: این پروژه با هدف طراحی ساختار جدید، چابک‌سازی و روان‌سازی فعالیت‌های اجرایی، بهبود فرآیندهای مدیریتی و عملیاتی، طبقه‌بندی و ارزیابی مشاغل و تدوین برنامه راهبردی منابع انسانی در قالب برنامه‌‌ای جامع و توسط تیم مشاوران خبره و توانمند ساختار سازمانی آغاز شده است.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس برجسته‌سازی فرآیند‌های کلان در راستای تحقق چشم‌اندازها و راهبردها را از اهداف پیاده‌سازی این طرح عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح سبب تقویت نقش تعیین کننده شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در فروش فرآورده و حضور قدرتمند در بازارهای ملی و بین‌المللی خواهد شد.

وی افزود: با تدوین ساختار سازمانی چابک و نظام‌مند، تبیین اهمیت توسعه مستمر کسب و کار و دست‌یابی به ویژگی‌های سازمان برتر بیش از پیش قابل حصول خواهد بود.

دادور در پایان نیز خبر از یک انتصاب جدید در شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس داد و گفت: با بررسی کارشناسانه‌ای که صورت دادیم، امروز آقای «روح‌الله ذاکری» از نیروهای توانمند هرمزگانی به سمت مدیر بودجه و کنترل هزینه‌های شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس منصوب شد که برای ایشان نیز آرزوی توفیق و خدمت خالصانه را داریم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :