بالا

پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس

تاریخ: 31 شهریور، 1399
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پیامی فرارسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در پیام تبریک «محمدعلی دادور» به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس آمده است:

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه‌های عزت‌آفرین ایران، نمادی از فرزانگی ملت سرفرازی است که خاطرات دلاوری‌های آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

هشت سال دفاع، ایستادگی، ایثار و رشادت شیرزنان و دلیرمردان ایران اسلامی در برابر ظلم و استکبار، نشانه ولایت‌پذیری مردم ایران اسلامی است که با رهنمودهای معمار کبیر انقلاب از آن سربلند و پیروز بیرون آمدند.

حماسه‌آفرینان دفاع مقدس، کسانی بودند که فرهنگ همه‌جا کربلا و هرروز عاشورا را در هشت سال دفاع مقدس جاری کردند، آنان که معرفت عاشورایی یافته بودند، هر خطر را به جان می‌خریدند تا بتوانند از حریم ارزش‌ها و باورهای خویش دفاع کنند.

این‌جانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس كه نشان مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جان‌فشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به آحاد ملت شهیدپرور ايران اسلامی به‌خصوص دریادلان هرمزگان و خانواده معزز ستاره خلیج‌فارس تبريك عرض کرده و از خداوند متعال توفيق ادامه راه شهيدان را برای همگان مسئلت دارم.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :