بالا

پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت آغاز دهه فجر

تاریخ: 12 بهمن، 1399
پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس به مناسبت آغاز دهه فجر

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرارسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، «محمدعلی دادور» با صدور پیامی، آغاز دهه مبارک فجر و فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

ایام الله سراسر نور دهه مبارک فجر، طلوع دوباره خورشید حق‌طلبی، ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی در دستان معمار کبیر انقلاب و فرصتی مغتنم برای یاری گرفتن از رهنمودهای مقام معظم رهبری و درس‌آموزی از خون سرخ و آتشین مردان و زنانی است که نهال انقلاب را با عشق و اشتیاق کاشتند و با ایمان و اعتقاد از آن پاسداری می‌کنند.
خروش سیل آزادی‌خواهی ملت ایران در بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷، طلوع پربركت خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر تعالیم نبوی بود؛ انقلابی مردمی كه پرده‌های ظلم و جور حاكمان مستبد را كنار زد و در پگاه روشن ۲۲ بهمن مطلع غزل زيبای پيروزی ملتی آزاده و حق‌طلب شد. با این حال نهضت ادامه یافت و ايران اسلامی پس از گذر از فراز و نشیب‌های بسيار و به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس، قله‌های رفيع پیشرفت و تعالی را فتح کرد و اينك در اوج اقتدار و آزادگی ايستاده است و شهادت بزرگ‌مردانی همچون سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری زاده درخت تنومند انقلاب اسلامی ایران را تنومندتر خواهد کرد.
در پايان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای جلیل‌القدر ایران اسلامی، فرارسیدن بهار پیروزی انقلاب و دهه مبارك فجر را به تمامی هم‌وطنان به ويژه دریادلان هرمزگان نشین و خانواده بزرگ ستاره خلیج‌فارس تبریک عرض می‌کنم و امیدواریم همواره بتوانیم در سایه‌ی راهنمایی‌های داهیانه‌ی مقام معظم رهبری در راه خدمت به خلق و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران قدم برداریم.

و من الله التوفیق

محمدعلی دادور
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :