بالا

آزادی زندانیان به جای تهیه گل و شیرینی

تاریخ: 15 آبان، 1398
آزادی زندانیان به جای تهیه گل و شیرینی

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در اقدامی مبتکرانه هزینه‌های خرید گل و شیرینی در مناسبت های مختلف را صرف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد می‌کند.

نرگس صداقت، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در تشریح این خبر بیان داشت: آزادی زندانیان جرایم غیرعمد علاوه بر این که اجر اخروی دارد می‌تواند به کاهش آسیب های اجتماعی بیانجامد و سلامت عمومی جامعه را ارتقا دهد.

وی افزود: از این رو با تدبیر مدیر عامل محترم، شرکت نفت ستاره خلیج فارس از چندی پیش هزینه‌های خرید گل و شیرینی در مناسبت های مختلف از جمله فوت، انتصاب و دیگر مناسبت‌ها را صرف آزادی زندانیان جرایم غیرعمد می‌کند.

صداقت تاکید کرد: عمل به مسئولیت‌های اجتماعی یکی از الویت‌های شرکت نفت ستاره خلیج فارس است و مهندس دادور، مدیرعامل شرکت همواره بر این مسأله تاکید دارد که ذی نفعان اصلی شرکت مردم بومی منطقه، هرمزگان نشینان و مردم شریف ایران هستند.

وی در پایان گفت: امیدواریم این اقدام بتواند به عنوان الگو در سطح جامعه ترویج شود و افراد و شرکت‌های حقیقی و حقوقی نیز به این حوزه ورود کنند.

شماره های تماس

تلفن: 31310000 - 076

دورنگار: 31313131-076
 

آدرس

بندرعباس، کیلومتر 13محور بندرعباس به بندرخمیر، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی، میدان نفت، بلوار خودکفایی، شرکت نفت ستاره خلیج فارس

کدپستی : 7931181183

آدرس الکترونیکی
روابط عمومی :